AUTOMOBILIŲ RAKTŲ SERVISAS VILNIUJE

Rakltų pririšimas
Raktų programavimas pririšimas Kaune Vilniuje

Žiūrėkite kuo galime padėti? Mūsų profesionali pagalba teikiama, kai:

Reikia pagaminti automobilio raktą Vilniuje? Sugedo, neveikia automobilio užvedimo raktelis (raktas) ? Kur rasti gerą autoraktų servisą Vilniuje? Reikia pagaminti atsarginį automobilio raktą Vilniuje?

Dažnai automobilio vairuotojams prireikia pasidaryti automobilio raktą, tačiau kur tai padaryti – gana kebli paieška. Neretai galvojama, kad bet kokios raktų dirbtuvės gali pagaminti automobilio raktus.

  • Raktai automobiliams Vilniuje – visiškai specializuota veikla.

Nors nėra tokių autoraktininkų, kurie gali pagaminti užvedimo raktą visiems automobilių modeliams iš eilės – tačiau mes stengiamės, kad galėtume daryti mažų mažiausiai bent 70% (proc.) pasaulyje esančių raktelių.

AUTOMOBILIŲ RAKTŲ KORPUSAI

Naudojame laiko patikrintus automobilinių raktų korpusus, kurie atsparūs išoriniams poveikiams ir ilgu eksploatacijos laikotarpiu. Nesiūlome pačių pigiausių – netaupome ir stengiamės netaupyti ten, kur tai visiškai beprasmiška.

AUTOMOBILIŲ RAKTŲ PROGRAMAVIMAS

Investuojame į įrangą – tik pačią geriausią pasaulyje, nes raktų programinis pririšimas turi būti atliekamas tik su kokybiška kodavimo įranga.

Tik tokia darbo metodika gali užtikrinti ir garantuoti, kad vieną dieną išvykę į tolimą kelionę visada užvesite savo automobilį.

AUTOMOBILIO RAKTAI SU GARANTIJA

Teikiant kokybiškas paslaugas, niekada ir niekas nebijo suteikti garantijas. Naudodami ne pačius pigiausius raktų gamintojų korpusus ir kokybiškus elektronikos modulius – dar nei vieno karto nereikėjo kažką perdarinėti ar keisti mūsų raktų servise gamintus ir programuotus autoraktus.

AUTOMOBILIŲ RAKTŲ TESTAVIMAS

Tai liečia tuos mūsų klientus, kurie nori pasigaminti raktą nuotoliniu būdu. Kitaip sakant galima gaminti kai kuriuos raktų modelius ir nesant automobilio mūsų servise.

autoraktu gamyba vilniuje kaune
Raktai automobiliams Kaune Vilniuje

Šiuo atveju visada turime galimybę pratestuoti pagamintus elektroninius raktus beveik realiomis sąlygomis. „Beveik“ – reiškia, kad mūsų programinė įranga gali atlikti tokias testavimo – patikrinimo užduotis, kurios imituoja realų automobilį