REIKIA PAGAMINTI BMW AUTOMOBILIO RAKTĄ? MES GALIME PADĖTI! VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

bmw rakto gamyba
Bmw raktai

Gaminame programuojame pririšame Bmw raktus nuo 1997 metų. Galime programiškai surišti raktus su imobilaizerių blokais, kurie pagaminti įdiegus EWS (EWS1, EWS2, EWS3, EWS3+, EWS4.) sistemas. Taip pat naujesniems BMW modeliams su CAS (CAS1, CAS2, CAS3, CAS4) technologija. Kol kas negaminame tik Key Less go raktų.

BMW RAKTAI

Rolling code nuo 1997 metų

Nuo 1997 metų BMW automobiliai apsiginklavo kintamo kodo apsaugos sistemomis, kurios tapo jautresnės išoriniams veiksniams. Kitaip tariant kintamas kodas – tai tokia aspaugos funkcija, kuri tiek pačiame rakte, tiek EWS imobilaizeryje sinchroniškai keičia apsaugos kodą. Ši sistema patobulinta, prie jau esamo pastovaus apsaugos kodo.

  • „PABĖGO“ BMW RAKTAS

Nors tai ir saugiau, tačiau kintamo kodo raktai ir imobilaizeriai dažnai „Pabėga“. Visos šios problemos kyla, kai išsikrauna automobilio baterija – akumuliatorius. Tai gali nutikti taip pat, kai nusilpusi rakto baterija, nors tai retesnis atvejis…

Šis pabėgęs Bmw raktas reiškia, jog kodą, kurį siunčia raktelis imobilizacijos sistema neberiima kaip „Savą“ ir tinkamą sistemos paleidimui. Todėl tokiu atveju bus reikalingas Bmw rakto programavimas – surišimas raktelio ir imo bloko iš naujo. Jeigu jau taip nutiko, skambinkite – padėsime.

  • BMW RAKTAS PAGAL UŽSAKYMĄ

Oficialus atstovas tokius kintamo kodo raktus užsakinėja tiesiogiai iš gamyklos. Tam, kad gautumėte originalų Bmw raktelį, jums reikės VIN kodo. Pagal jį atkeliaus originalus BMW raktas. Žinoma, šie užsakymai dažnai trunka net iki mėnesio, tačiau rūpintis niekuo daugiau nereikės. Įkišite į užvedimo spyną raktelį ir mašina užsives.

  • RIZIKA JEI BUVO KEISTOS BMW SPYNELĖS AR VALDYMO MODULIAI

Reikia turėti galvoje dar tokį vieną labai svarbų dalyką, kai užsakomas raktas pas automobilio gamintojo atstovą. Jeigu buvo kažkada keistos spynelės, ar kuris nors valdymo modulis, jūsų mašina gali ir neužsivesti su naujai užsakytu rakteliu.

Ir šioje vietoje apie pinigų susigrąžinimą teks pamiršti. Kitaip tariant reikės kreiptis į mus ar į kitą automobilių raktus gaminančią įmonę ir mokėjimas bus antrą kartą…

REIKIA BMW RAKTO? O GAL PROBLEMA KITUR?

autoraktu gamyba vilniuje kaune
raktai automobiliams kaune vilniuje

Jeigu automobilis nesikuria, labai dažnai neteisingai nustatomas Bmw rakto gedimas. Kas įdomiausia, kad rekomenduojama kreiptis į tuos, kas gali pagaminti Bmw raktus.

Nors iš tiesų problemų reikia ieškoti automobilio elektronikoje. O kas liečia dyzelinius automobilius – problemų gali būti ir dyzelinio variklio kuro padavimo sistemoje. Apie dyzelių diagnostiką ir gedimų nustatymą galite peržiūrėti čia www.dyzeliniuvarikliuremontas.lt

O jeigu yra neaiškių gedimų patariame registruotis į Variklio Diagnostikos Centrą dėl BMW čia: http://www.varikliodiagnostika.lt/bmw-remontas

Neteisingai pasirinkę meistrus, galite pasikeisti BMW automobilio raktą visiškai be reikalo. Nors naujas BMW raktas yra visada gerai, tačiau ar jo jums labai reikia – klausimas labai ginčytinas.