TOYOTA RAKTAS

Reikia pagaminti Toyota raktą Kaune Vilniuje ar Klaipėdoje? Gaminame beveik visų modelių Toyota automobilių raktus. Pradedant seniems nuo 1996 metų Toyota automobiliams, baigiant naujausiais Toyota raktais, kuriems nereikalinga geležtė.

Rakltų pririšimas
Raktų programavimas pririšimas Kaune Vilniuje

TOYOTA RAKTŲ GAMYBA – ISTORIJA

Toyota Čipas nuo 1996

Ar žinojote, kad Toyota gamintojas dar 1996 pradėjo saugoti savo automobilius naudodamas imobililaizerius. Tai reiškia, kad į Toyota raktą buvo montuojamas miniatiūrinis Čipas.

Žinoma tai buvo pirmos kartos apsaugos sistema, todėl šis čipas dirbo pastoviu kodo generavimu.

Dar reiktų žinoti, jog paties imobilaizerio vieta gali būti tiek ECU variklio valdymo blokas tiek atskiras imobilaizriui skirtas blokelis, kuris dažniausiai nėra akivaizdžiai matomoje vietoje.

2005 metai – Kintamas Toyota rakto kodas

Sekantis etapas, kurio metu keitėsi Toyota automobilių raktai ir apsaugos sitema – buvo 2005 metai. Nuo tada keitėsi Čipo panaudojimo galimybės. Jie jau turėjo identifikatorių surištą su „Kriptokodu“

Toyota automobilis nuskaitęs Toyota rakto identifikatorių, siunčia jam atsitiktinius duomenis, kuriuos raktas perskaičiuoja pagal savo formulę ir gautą atsakymą siunčia imobilaizeriui.

Atitinkamai jame atliekamas toks pats veiksmas, po kurio gauti rezultatai sulyginami ir jeigu jie identiški – duodamas leidimas kurti variklį. Tokie čipai yra kopijuojami – tai dar vienas svarbus momentas.

2008 metai Toyota G rakto gamyba

Nuo 2008 metų Toyota raktai ir apsaugos sistema vėl keičiama. Toyota čipas praplečiamas iki 80 bitų atminties ir didėja kriptoformulės ilgis. Tokie Toyota automobilių raktai vadinami „Toyota G raktas“.

Nuo 2008 metų baigėsi galimybė kopijuoti Toyota raktus. Tokį raktą dabar galima pritaikyti Toyota automobiliui tik specialios programavimo įrangos pagalba.

Toyota rakto programavimas su spec. paskirties įranga pradedamas gaminti nuo 2008 metų pradėto gaminti G rakto.

2012 metai – Toyota raktas H su 128 bitais

Toyota gamintojai nesustojo ir Čipo atmintis praplėsta iki 128 bitų. Tai reiškia, kad tokia situacija vadinama „Šachu ir Matu“ visiems Toyota raktų kopijuotojams ir dubliuotojams.

Šis raktas taip pat turi specialų pavadinimą ir vadinamas – Toyota H raktas.

Toyota Smart raktas

Toyota Smart rakto gamyba prasidėjo nuo 2003 metų. Nuo paprastos sistemos Toyota Smart raktas sikriasi tuo, kad nebėra užvedimo spynos. Taigi, kaip užsiveda toks automobilis?

Visuomet ties ta vieta, kurioje standartiškai turėtų būti užvedimo spyna – visada pamatysite „Start/Stop“ mygtuką. Būtent su šiuo mygtuku yra įjungiamas degimas ir užvedamas bei gesinamas variklis.

Kaip veikia Toyota „Smart Key“ raktas?

Daugeliui nelabai įdomu, kaip užvedamas automobilis sus Smart raktu. Tačiau jeigu kas nors papasakotų, manau kiekvienas pasiklausytų. Kaip veikia Toyota Smart automobilio raktas skaitykite čia >> : www.autoraktas.lt pagrindiniame puslapyje žemiau.

autoraktu gamyba vilniuje kaune
raktai automobiliams kaune vilniuje

TOYOTA RAKTAI PAGAL MODELĮ:

Toyota Rav 4 (Tojota Rav’as 4)
Toyota Yaris (Tojota jaris rakto pagaminimas )
Toyota Auris (Tojota Auris raktai)
Toyota Land Cruiser (Tojota LandCruiserio rakto gamyba)
Toyota Prado (Tojota prado raktas)
Toyota Avensis (Tojota Avensis raktas)
Toyota 4 Runner (Tojota 4 Runneris raktai)
Toyota Camry (Tojota Kamris rakto gamyba)
Toyota Corolla (Tojota Korola rakto gamyba)
Toyota Celica (Tojota Selika rakto pagaminimas)
Toyota Aygo (Tojota Aigo raktai – gamyba programavimas)
Toyota Duet (Tojota Dueto raktas)
Toyota HiAce (Tojota Hiace rakto pagaminimas)
Toyota HiLux (Tojota Hylukso rakto gamyba)
Toyota Tundra (Tojota Tundros rakto pagaminimas)
Toyota Prius (Tojota raktas – gamyba programavimas)
Toyota Avalon (Tojota Avalono rakto gamyba)

DRAUGAI – TOYOTA KATALIZATORIUS WWW.KATALIZATORIUS.LT