GERAS RAKTŲ SERVISAS KAUNO MIESTE – KUR TOKĮ RASTI?

Rakltų pririšimas
Raktų programavimas pririšimas Kaune Vilniuje

„-Ieškau kur pasigaminti (pasidaryti) mercedes raktą dublikatą Kaune. Gal galite padėti?“

Dažniausiai panašius klausimus užduoda visi iki vieno. Jeigu jums reikia automobilio rakto dublikato – mes galime padaryti viską nuo A iki Z. Ką reiškia nuo A iki Z?

Tai reiškia, kad visi auto raktų gamybos darbai – proceso etapai, bus atlikti mūsų pačių. Tai leis jums sutaupyti laiko. Mes manome, kad jūsų laikas brangus… Todėl taupome tik šioje vietoje.

Netaupome kliento pinigų pigių raktų korpusų įsigijimui…

Jeigu turite tikslą nusipirkti automobilio rakto korpusą kuo pigiau, greičiausiai galite jį pasiekti ir be mūsų pagalbos. Susirandate, kas prekiauja pigiausia kinietiška raktų produkcija ir galite užsisakinėti paštu.

Tai sutaupys jums nuo 10 iki 30 eurų. Tačiau jei bus kažkas ne taip, o tai pasitaiko, ir gana dažnai, turite žinoti, kad garantija visiems darbams greičiausiai bus tik „ant popieriaus“

Parduodame raktų elektronikos komplektus tik pratestuotus ir laiko patikrintus

Smart Key raktai – tai raktai, kurie užveda automobilį be geležtės. Tokiems raktams skiriame ypatingą dėmesį – tiek pačiam korpusui, tiek jame sumontuotai elektronikai.

Šių raktų eletroniką reikia saugoti taip pat, kaip savo naujausią išmanųjį telefoną. Kuo sudėtingesnis raktas – tuo daugiau elektronikos komponentų jis savyje turi. Vadinasi raktui nukritus ant žemės – jis gali pradėti neveikti ne šiandien, o po mėnesio ar keletos…

Pagamintą raktą pratestuojame savo darbo vietoje

Turime visą įrangą, kuri turi galimybę atlikti naujo rakto patikrinimą realiomis sąlygomis. Ypač tai aktualu tiems, kurie rakto gamybą ir pririšimą nori atlikti automobiliui esant ne mūsų dirbtuvėse.

Tai liečia ypatingai Mercedes raktų gamybą. Kai spyna ir raktas turi būti pristatomas mums vienu metu.

Suteikiame garantiją atliktiems darbams ir gaminiams

autoraktu gamyba vilniuje kaune
Raktai automobiliams Kaune Vilniuje

Automobilių raktų servisas Kaune – servisas, kuris suteikia garantijas savo darbams pagal visus Lietuvoje galiojančius įstatymus.

Tai reiškia, kad įvykus nenumatytiems įvykiams, kurių dar iki šiol nepasitaikė, visada būsite ramūs, kad jūsų auto rakto gamintojai nuo jūsų nenusisuks ir neišsisukinės.