mercedes rakto gamyba
Mercedes raktai

MERCEDES BENZ (MESEDESŲ) RAKTŲ PROGRAMINIS PRIRIŠIMAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

Dirbame su visais Lietuvos autoservisais. Taip pat aptarnaujame individualiai vidurio Lietuvoje – Kaune. Vairuotojams, kuriems nebėra galimybės užvesti automobilį ir reikia pagaminti, pririšti, priprogramuoti Mercedes raktą – gali išimti spyną ir raktą (jeigu pamestas Mercedes raktas mes taip pat galėsime padėti) bei atsiųsti per siuntų tarnybas.

VIDEO-PAMOKOS-PATARIMAI-KONSULTACIJOS

autoraktu gamyba vilniuje kaune
raktai automobiliams kaune vilniuje

Siuntinius pasiimame kiekvieną dieną. Jeigu gauname ryte, tą pačią dieną išsiunčiame atgal. Pavyzdį galite pažiūrėti žemiau – po visu turiniu apačioje.

MERCEDES BENZ RAKTŲ GAMYBA KAI:

  • PAMESTAS MERSO MERCEDES UŽVEDIMO RAKTAS?

Daugeliui nutinka taip „Pamečiau Mersedeso raktą, ką daryti?“ Nors pirmas įspūdis būna siaubingas, tačiau panikuoti tikrai neverta. Svarbiausia sugalvoti, kaip atidaryti mercedeso dureles arba kitaip sakant, kaip patekti į mercedeso vidų – saloną.

Šiuo atveju reikalingas Mercedeso avarinis durų atidarymas, kuris kainuoja nemažus pinigus. O jeigu esate toliau nuo didmiesčio – iškvietimas didesniu atstumu nuo miesto gali kainuoti žymiai daugiau nei įsivaizduojate.

Tokiu atveju išeitis viena – atidaryti dureles barbariškais metodais. Tačiau kartais jie gali kainuoti daug pigiau, nei išsikviesti spynų atidarymo meistrą.

Na, o jeigu patekote į vidų, jums reikės šiek tiek pasukti galvą, kaip nsusiimti elektroninę Mercedeso spyną. Tačiau tai nėra sudėtinga. Galite peržiūrėti youtube filmuką savo išmaniajame telefone, kaip tai padaryti. Tuomet galėsite mercedes užvedimo spyną nusiimti patys

Dabar belieka gauti naują kitą Mercedes Benz automobilio raktelį

Su rakteliais irgi nėra viskas taip paprasta kaip atrodo. Nors daugelis jūsų, taupydami pinigus bandote susieškoti mercedeso raktą iš autolaužyno, turite žinoti keletą dalykų:

Ne visi dėvėti Mercedes rakteliai tinka!

Ar tinka dėvėtas mercedes raktas naujo gamybai? Atsakysime į šitą temą paprastai. Daugelis jau nurašytų Mercedes automobilių jau nebeturi originalaus rakto.

Tai reiškia, kad galite nusipirkti kinietišką raktelį, galvodami jog tai originalas. Tačiau neverta nusiminti, jeigu jums ir negrąžins pinigų laužynas – kitaip sakant nebepriims atgal.

Nuostolis nedidelis. Paklausite: – Kiek šrote kainuoja Mercedes užvedimo spynelės raktas? Tikrai galima rasti iki 50 eurų. Dažniausiai randama ir pigiau.

Tačiau jeigu po pirmo nesėkmingo pirkinio nebenorėsite „mėtyti pinigų“, galite drąsiai kreiptis. Tikrai padėsime viską išspręsti iki galo ir be dvigubų mokėjimų.

  • SUGEDO NEVEIKIA MERCEDES RAKTAS?

NESIKURIA MERCEDES’AS – GAL GEDIMAS KITOJE VIETOJE?

Nretai nutinka taip, kad visa nesikūrimo problema suverčiama mercedes rakteliui, nors iš tikrųjų gali būti problema visai kitoje vietoje. Todėl turėtumėte atidžiai rinktis meistrus, kurie gali tiksliai pasakyti kas yra jūsų automobiliui iš tikrųjų.

Yra buvę tokių istorijų, kada mums atsiunčiamas Mercedes raktas su spyna jo gamybai. Viskas iš naujo ir nuo nulio suprogrmuota, pagaminta ir išsiųsta atgal savininkui, o viską sustačius į savo vietas – automobilis nesikuria.

Tada suprantama, kad klaida padaryta nsutatinėjant gedimą, o pinigų šiuo atveju kompensacijai gauti galima prašyti tik iš to, kas nustatė, kad reikia pagaminti pririšti ar priprogramuoti Mercedes raktelį.

NESTANDARTINIŲ GEDIMŲ MEISTRAI KAUNE VILNIUJE

Kas neturi gerų meistrų – gali pasižiūrėti VDC centro Kaune ir Vilniuje meistrus. Labai gerai gaudosi sudėtinguose gedimuose – Mercedes remontas http://www.varikliodiagnostika.lt/mercedes-remontas